درباره اسمارت پن

از آغاز تا به حال

گروه رنگسازی بهرنگ شیمی با بیش از 30 سال سابقه خدمت در زمینه تینت رنگهای اتومبیلی وعرضه انواع رنگهای اتومبیلی – صنعتی و ساختمانی در ایران.
اسمارت پن فعالیت خود را در سال 1392 در زمینه پخش و ترکیب رنگ اتومبیل آغاز نمود. با گذشت زمان و بهره گیری از تجارب خود و تکنولوژی روز صنعت رنگ و رزین و همچنین با همکاری شرکت های داخلی و خارجی، فعالیت خود را گسترده تر نموده و مفتخر است توانسته در بخش ترکیب و تولید رنگهای اتومبیلی گامی موثر در جهت توسعه صنعتی و اقتصادی روز کشور بردارد.
همچنین با ارائه اطلاعات فنی و مشاوره های کاری بوسیله ی افراد متخصص و خبره حاضر در این صنعت ، در حال انجام همکاری با افراد و موسسات فعال در این زمینه میباشد.
این سایت با در نظر گرفتن تجارب بدست آمده در طی این سالها و در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان و همکاران گرامی و ایجاد فضای اطلاعاتی شفاف و اطلاع رسانی مناسب که باعث تسریع و تسهیل روابط تجاری و اقتصادی و برقراری یک پل ارتباطی صحیح میان بخش تولید وبخش مصرف میباشد، تاسیس گردیده است.

امید آن داریم که با کمک و همکاری تمام افراد فعال و علاقمند به این صنعت و با کامل شدن اطلاعات آن ، به توسعه اقتصادی وصنعتی روز کشور کمک شایانی نماید .
این شرکت با راه اندازی بخشهایی مانند مشاوره ،اطلاعات فنی و عمومی، فروشگاه اینترنتی و ….سعی در کمک به مصرف کنندگان و جبران خلاهای موجود ارتباطی در این بخش را دارد.

ضمن تشکر از شما سروران وعزیزان که این سایت را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید ، از تمام شما بازدید کنندگان عزیز خواهشمندم در صورت داشتن تمایل، ما را در بروزرسانی و تکمیل و ارائه هر چه بهتر این خدمات ،کمک و یاری نمایید. پیشاپیش با تشکر فراوان از محبت و لطف شما ، لحظات زیبا و به یاد ماندنی را برای شما آرزومندم

تمامی حقوق محصولات اسمارت پن متعلق به شرکت بهرنگ شیمی می باشد. 

اسمارت پن از سال 1392 تا به حال