قوانین و مقررات

گروه رنگ سازی زرنگار با مدیریت آقای سید مهدی حسینی تولید کننده قلم خشگیر خودرو
ماموریت سایت فروشگاهی اسمارت پن از ابتدا تولید محصول با کیفیت در خور مصرف کننده ایرانی بوده است. در راستای ارائه محصول با کیفیت نیازمندیم که نظم و ضوابطی را داشته باشیم تا با کیفیتی مناسب به مشتری خدمات ارائه نموده و در نهایت رضایت لازم را از سمت مشتری به ارمغان آوریم. به همین منظور مجموعه ای از چارچوب و قواعد خرید و ارائه خدمت توسط سایت فروشگاهی اسمارت پن تهیه شده که تقاضا می نماییم حتماً قبل از اقدام به خرید این مستند را مطالعه فرمایید. چارت مسیر ارائه خدمت به مشتری مشابه شکل ذیل می باشد که از زمان سفارش تا تقدیم بسته به مشتری را نمایش می دهد.

قوانین و مقررات عضویت در سایت:

دقت فرمایید که اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام آگاهانه توسط شما مشتری عزیز ثبت می گردد و مشابه کارت شناسایی شما در سایت فروشگاهی اسمارت پن بصورت محرمانه و امانت برای خدمت رسانی است و تمام سفارشات، مکاتبات، تماسها و مواردی از این دست با این مشخه ها انجام می شود لذا تکمیل صحیح آنها مستلزم دقت و حوصله شما مشتری عزیز می باشد و کیفیت ارائه خدمت ما نیز در پاره ای از مواقع بستگی به صحت این اطلاعات دارد. بعنوان مثال شماره تماس شما برای انجام هماهنگیها، آدرس برای انجام ارسال و …

قوانین و مقررات پرداخت هزینه سفارش:

از طریق درگاههای بانکی بصورت آنلاین (اینترنتی)
کارت به کارت در هنگام خرید از سایت و پس از ثبت سفارش

در پرداخت آنلاین که مشتری می تواند در لحظه خرید به کمک یکی از درگاههای بانکی فعال در سایت اقدام به پرداخت سفارش خود کند لازم است به این نکته توجه فرماید که اگر به هر دلیلی در همان لحظه پرداخت را به اتمام نرساند می بایست در زمانیکه پرداخت خود را تکمیل می نماید با یکی از روشهای تلفنی/ارسال ایمیل/ارسال پیام بر روی سایت/ارسال تلگرام، پرداخت خود را به فروشگاه اعلام نماید لذا تا زمانیکه اعلام پرداخت برای سایت فروشگاهی اسمارت پن از سوی مشتری مشخص نشده باشد تکمیل فرآیند سفارش توسط سایت فروشگاهی اسمارت پن میسر نخواهد بود.
مشتری محترم سایت فروشگاهی اسمارت پن به این نکته توجه فرماید که مرسوله ای که از فروشگاه خارج و تحویل اداره پست گردید دیگر تحت اختیار و تصمیم گیری اداره پست قرار دارد و مجموعه سایت فروشگاهی اسمارت پن دخل و تصرفی در خصوص ارسال کالا و نحوه و کیفیت آن ندارد. البته اداره پست با توجه به سابقه و گستردگی ای که دارد قطعاً کیفیت مناسب برای ارائه خدمت رسانی را داشته و همیشه متعهد به نکات حرفه ای کاری است.
مشتری به این نکته دقت فرمایند که اداره پست بر اساس آدرس مرقوم شده توسط شما و اطلاعات تماس به محل رجوع می نماید و در صورتیکه اطلاعات مندرج دقت و صحت لازم را نداشته باشند و یا شما در زمان مراجعه مامور حضور نداشته باشید قطعاً امکان خدمت رسانی مناسب را نخواهد داشت و مرسوله مرجوع می شود لذا در درج اطلاعات و همچنین دقت برای حضور مامور پست نهایت تلاش خود را داشته باشید تا خدمتی مناسب تقدیم شما گردد.
مشتریِ گرامی ، خواهشمند است به این نکته توجه فرمایید که ارسال مجدد سفارش عودت شده به سایت فروشگاهی اسمارت پن به هر دلیلی مستلزم پرداخت هزینه مجدد پست برای شما می باشد. (مگر مرجوعی کالا به دلیل خطای سایت فروشگاهی اسمارت پن رنگ در ارسال نوع کالا بوده باشد.)
سایت فروشگاهی اسمارت پن در قبال بانکهای عاملی که بعنوان درگاه اینترنتی خدمات رسانی می کنند و سایر کانالهای پرداخت مسئولیتی را نمی تواند بر عهده داشته باشد و تنها موفقیت/عدم موفقیت عملیات را می تواند تایید نماید لذا امکان پاسخگویی در این زمینه واقعاً غیر ممکن است و تنها مرجع پاسخگوی مورد اطمینان بانکها و شرکتهای تابعه آنها می باشند. (قطعاً هر کمکی که از سوی مجموعه سایت فروشگاهی اسمارت پن رنگ برای مساعدت به مشتری در خصوص پیش آمدن مشکل تراکنش وجود داشته باشد که از عهده سایت فروشگاهی اسمارت پن خارج نباشد، ارائه خدمت می شود.)
نحوه بهره برداری از کدهای تخفیف که در برخی اعیاد و مناسبتها بر روی سایت قرار می گیرد بسته به شرایط آن کد متفاوت بوده و مدتی اعتبار دارد که مشتریان عزیزی که با لحاظ نمودن شرایط آن کد خرید می فرمایند مشمول بهره مندی از تخفیف مربوطه می شوند. لطفاً به موارد ذیل نیز دقت فرمایید تا خدمات مناسب دریافت فرمایید:
کد تخفیف مشمول مشتری ای می باشد که سقف خرید و یا شرایط مربوطه را انجام داده باشد.
کد تخفیف فقط مربوط به مشتری ای خواهد بود که در زمان اعلام و اعتبار آن کد خرید کرده و امکان جابجایی و یا استفاده برای غیر را ندارد.
کد تخفیف مدت دار بوده و قبل/بعداز زمان مربوطه بلا اعتبار است
مشتریانی که بصورت آنلاین بر روی سایت ثبت سفارش کرده باشند مشمول بهره برداری از کد تخفیف خواهند بود و دیگر مشتریان که به طرق دیگر سفارش خود را اعلام نموده اند امکان استفاده از تخفیف مربوطه را ندارند.

قوانین و مقررات خرید و تعویض کالا:
از شما مشتری محترم تقاضا می گردد که در هنگام خرید با حوصله و مطالعه توضیحات کاملی که برای محصولات قرار داده شده است اقدام به خرید فرمایید تا سایت فروشگاهی اسمارت پن بتواند بهترین خدمات خود را تقدیم شما نماید. با عنایت به اینکه مشتری حق انتخاب را همراه با مطالعه کامل جزئیات کالا را دارد لطفا در انتخاب کالا نهایت دقت را داشته باشید در غیر اینصورت با عرض پوزش، امکان مرجوعی و یا تعویض کالا وجود ندارد.
مجموعه سایت فروشگاهی اسمارت پن با توجه به اینکه نهایت دقت را در ارائه توضیحات و انتخاب کالاها به کار می گیرد، حداقل تقاضایی که از مشتری محترم دارد انتخاب با دقت است تا خرید و خدمت رسانی مطمئنی برای مشتری محقق گردد .
توجه: با عنایت به اینکه بازرسی کیفی محصولات توسط نیروی انسانی صورت می گیرد لذا علیرغم نهایت تلاش و دقت, احتمال بروز خطا وجود دارد لذا مجموعه سایت فروشگاهی اسمارت پن برای بسیار اندک مشتریانی که با خطای ارسال محصولات از نظر کیفی مواجه می گردند پیشاپیش پوزش می طلبد و قطعاً در جهت رفع نقیصه و جبران هزینه های احتمالی بابت عودت کالا توسط مشتری نهایت تلاش خود را می نماید.
مشتری محترم، اگر در زمان تحویل سفارش متوجه اشتباه از ارسال سایت فروشگاهی اسمارت پن شدید خواهشمند است بدون اینکه بسته بندی محصول خریداری شده را باز فرمایید در اسرع وقت موضوع را به همکاران فروشگاه اطلاع دهید تا در کوتاهترین زمان ممکن کالای مربوطه تعویض گردد.
در هر زمان که سایت فروشگاهی اسمارت پن مکلف به پرداخت وجه به حساب مشتری شود حداکثر دو روز کاری زمان نیاز است تا وجه عودت گردد. شماره حساب/کارتی که مشتری اعلام می نماید ملاک برای پرداخت است.
با توجه به اینکه امکان خرید همزمان یک کالا با یک مشخصه در یک لحظه توسط چند مشتری محتمل است لذا با در نظر گرفتن اینکه کدام مشتری ثبت سفارش خود را سریعتر به اتمام می رساند در سیستم موجودی آن کالا بصورت خودکار کسر می گردد لذا در صورتیکه در حین خرید و یا در مراحل انتهایی فرآیند خرید متوجه اتمام موجودی کالایی شدید بدانید که قطعاً مشتری دیگری پیش از شما آن محصول را خریداری نموده است. با این اوصاف مجموعه سایت فروشگاهی اسمارت پن تلاش مینماید در اولین فرصت تامین مجدد کالا صورت گیرد تا رضایت شما مشتری عزیز حاصل گردد.
در زمانی که اثبات گردد که ارسال سفارش توسط سایت فروشگاهی اسمارت پن با خطا انجام شده است مشتری می بایست مطابق توضیحاتی که به ایشان داده خواهد شد، سفارش را از طریق پست جمهوری اسلامی ایران به آدرس سایت فروشگاهی اسمارت پن عودت نماید. قطعاً هزینه پست مربوطه در زمان خطای سایت فروشگاهی اسمارت پن بر عهده فروشگاه خواهد بود و وجه آن بصورت نقد/الکترونیکی به مشتری عودت خواهد شد و یا مشتری نزد سایت فروشگاهی اسمارت پن بستانکار می گردد تا در خریدهای بعدی محاسبه آن انجام پذیرد. از مشتری تقاضامندیم که در زمان عودت نهایت دقت در نگهداری و بسته بندی کالا را داشته باشد تا حقوق سایر مشتریان نیز حفظ گردد.

قوانین و مقررات ارسال و بسته بندی:
در زمان ثبت سفارش اس ام اس ای برای مشتری عزیز ارسال میگردد که سفارششان ثبت شده است
سفارش های آماده شده آخر وقت تحویل شرکت پست میگردند و حدودا بعد از 2-3 روز کاری به دست مشتریان عزیر میرسد.
مسئولیت ارسال کالا برای آن دسته از مشتریانی که آدرسی بجز آدرس منزل خود/بستگان نزدیک خود/آدرس محل کار خود را به سایت فروشگاهی اسمارت پن اعلام می نمایند بر عهده مشتری است و سایت فروشگاهی اسمارت پن مسئولیتی در مورد اینکه سفارشات را به آدرسهایی یا اشخاصی غیر از مشتری اصلی و غیر از اینها تحویل نماید نخواهد داشت.

تعاریف:
روز کاری: تمامی روزهای هفته بجز جمعه ها/تعطیلات رسمی تقویم شمسی/تعطیلاتی که دولت جمهوری اسلامی ایران خارج از تقویم اعلام می نماید و پنجشنبه ها که روز کاری نیمه وقت می باشد.
ساعت پاسخگویی به انواع تماسهای مشتری از طریق (تلفن، پست الکترونیک، تلگرام، اینستا گرام و …): ساعات کاری ملاک پاسخگویی به مشتریان می باشد و خارج از ساعات مذکور علاوه بر اینکه امکان پاسخدهی میسر نمی باشد هیچ تعهدی برای رسیدگی به درخواستهای مشتریان برای سایت فروشگاهی اسمارت پن رنگ متصور نمی باشد و سایت فروشگاهی اسمارت پن متعهد است که به ترتیب اولویت دریافت پیامها در اولین روز کاری پیش رو شروع به رسیدگی و پاسخگویی نماید. (زمان پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17 – پنجشنبه 8 الی 12)
کد تخفیف: فروشگاه سایت فروشگاهی اسمارت پن در برخی اعیاد مذهبی و یا مناسبتها کدهایی را در نظر می گیرد که با در نظر گرفتن شرایط آن کدها مشتری مشمول تخفیف از خرید خود می گردد و معمولاً این کدها مدت دار می باشد و پس از اتمام آن مدت، بلا اعتبار خواهند بود.
کانالهای تماس با مشتری: هر یک از کانالهای ارتباطی از قبیل تلفن ثابت/همراه، ارسال پیام بر روی شبکه های اجتماعی، پیامک، پست الکترونیک (ایمیل) و سایر موارد مشابه طرق برقراری ارتباط سایت فروشگاهی اسمارت پن با مشتریان است.
امید است با مطالعه دقیق این مستند و تلاش مجموعه سایت فروشگاهی اسمارت پن که ارائه خدمات متمایز و ایجاد رضایت برای شماست خریدی با کیفیت داشته و لبخند رضایت همواره بر لبان شما نقش ببندد.

0