درباره اسمارت پن

گروه رنگسازی زرنگار

درباره اسمارت پن

گروه رنگ سازی زرنگار با مدیریت آقای سید مهدی حسینی تولید کننده قلم خشگیر خودرو


گروه رنگسازی زرنگار با مدیریت آقای سید مهدی حسینی با بیش از 30 سال سابقه خدمت در زمینه تینت رنگهای اتومبیلی وعرضه انواع رنگهای اتومبیلی – صنعتی و ساختمانی در ایران.
اسمارت پن فعالیت خود را در سال 1358 در زمینه پخش و ترکیب رنگ اتومبیل آغاز نمود. با گذشت زمان و بهره گیری از تجارب خود و تکنولوژی روز صنعت رنگ و رزین و همچنین با همکاری شرکت های داخلی و خارجی، فعالیت خود را گسترده تر نموده و مفتخر است توانسته در بخش ترکیب و تولید رنگهای اتومبیلی گامی موثر در جهت توسعه صنعتی و اقتصادی روز کشور بردارد.

همچنین با ارائه اطلاعات فنی و مشاوره های کاری بوسیله ی افراد متخصص و خبره حاضر در این صنعت ، در حال انجام همکاری با افراد و موسسات فعال در این زمینه میباشد.
این سایت با در نظر گرفتن تجارب بدست آمده در طی این سالها و در جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان و همکاران گرامی و ایجاد فضای اطلاعاتی شفاف و اطلاع رسانی مناسب که باعث تسریع و تسهیل روابط تجاری و اقتصادی و برقراری یک پل ارتباطی صحیح میان بخش تولید وبخش مصرف میباشد، تاسیس گردیده است.

امید آن داریم که با کمک و همکاری تمام افراد فعال و علاقمند به این صنعت و با کامل شدن اطلاعات آن ، به توسعه اقتصادی وصنعتی روز کشور کمک شایانی نماید .
این شرکت با راه اندازی بخشهایی مانند مشاوره ،اطلاعات فنی و عمومی، فروشگاه اینترنتی و ….سعی در کمک به مصرف کنندگان و جبران خلاهای موجود ارتباطی در این بخش را دارد.

ضمن تشکر از شما سروران وعزیزان که این سایت را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید ، از تمام شما بازدید کنندگان عزیز خواهشمندم در صورت داشتن تمایل، ما را در بروزرسانی و تکمیل و ارائه هر چه بهتر این خدمات ،کمک و یاری نمایید. پیشاپیش با تشکر فراوان از محبت و لطف شما ، لحظات زیبا و به یاد ماندنی را برای شما آرزومندم

قلم خشگیر اسمارت پن

0